Congue iure curabitur incididunt consequat

У ДНЗ №63 «Одуванчик» державний інспектор відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС

18 жовтня головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Хоршунова С.О. в дошкільному навчальному закладі №63 «Одуванчик» відділу освіти Покровської міської ради провела семінар з питань охорони праці та порядку розслідування нещасних випадків з завідувачем дитячого закладу Іщенко Н. та іншими працівниками дошкільного закладу.
Особливу увагу було звернено на проведення навчання, перевірку знань з питань охорони праці, проведення інструктажів з охорони праці, змісту і побудови інструкцій з охорони праці, порядку розробки, затвердження та введення інструкцій в дію, реєстрації, обліку і видання інструкцій в закладі, перегляд, припинення чинності та скасування інструкцій, контроль за станом охорони праці в закладі.
В ході семінару були надані відповіді та роз`яснення на запитання присутніх щодо безпечної експлуатації електроприладів, електробезпеки під час користування електроустаткуванням на підприємстві та дотримання вимог НПАОП при виконанні робіт, медичних оглядів та профілактики професійних захворювань, проведення відповідного навчання та інструктажів з питань охорони праці.
Закрыть