Congue iure curabitur incididunt consequat

Фахівці Управління Держпраці провели семінар у ДНЗ № 11 «Чебурашка»

19 жовтня головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Хоршунова С.О., головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку Іванова Л. Е. та головний спеціаліст відділу експертизи умов праці Бешуля О.В. провели у дошкільному навчальному закладі № 11 «Чебурашка» відділу освіти Покровської міської ради семінар на тему: «Дотримання законодавства України про працю». 
На семінарі Хоршунова С.О. зазначила основні аспекти вимог законодавства України про охорону праці щодо профілактики нещасних випадків та їх попередження, проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, порядку організації ефективної роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму. 
Головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Іванова Л.Е. повідомила про вимоги законодавства про працю в частині виплати заробітної плати та мінімальних гарантій в оплаті праці, звернула увагу на необхідність дотримання вимог законодавства України про працю, зазначила права працівників з цього приводу та попередила про відповідальність роботодавців у разі порушення зазначених вимог. 
Головний спеціаліст відділу експертизи умов праці управління з питань Бешуля О.В. зауважила про важливість дотримання законодавства України стосовно гігієни праці, медичних оглядів та профілактики професійних захворювань та визначила основні тенденції. 
В ході семінару були надані відповіді та роз`яснення на запитання присутніх щодо безпечної експлуатації електроприладів, електробезпеки під час користування електроустаткуванням на підприємстві та дотримання вимог НПАОП при виконанні робіт, щодо дотримання вимог законодавства України про працю в частині заробітної плати (виплати), та в частині гігієни праці, медичних оглядів та профілактики професійних захворювань.
Закрыть