Congue iure curabitur incididunt consequat

В Новоукраїнській ЗОШ представник ГУ Держпраці провів семінари

17 та 18 жовтня головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапек О.В. проводив семінари в Новоукраїнській ЗОШ І-ІІІ ступенів відділу освіти Мар’їнської РДА.
 
Відповідно листа начальника відділу освіти Мар’їнської РДА Зайцевої Л.В. №421 від 21.09.2017 року щодо дотримання вимог з безпеки життєдіяльності та охорони праці у загальноосвітніх навчальних закладах Мар’їнського району було надано методичну допомогу щодо стану охорони праці в закладі, положення про порядок навчання і перевірки знань з питань охорони праці, положення про розробку інструкцій з охорони праці, атестації робочих місць. Особливу увагу було звернено на проведення навчання; перевірку знань, проведення інструктажів з охорони праці; контроль за станом охорони праці в закладі; зміст, побудову, порядок розробку, затвердження та введення інструкцій з охорони праці в дію, а також перегляд, припинення та скасування їх чинності; вимоги до приміщень кабінетів у т.ч. фізики, хімії та спортивного залу; кухонне обладнання; вимоги безпеки життєдіяльності учнів під час проведення навчань, екскурсій та інших заходів; дотриманням вимог електробезпеки та пожежної безпеки. Були роз’яснені нормативно-правові акти з питань охорони праці.
 
Відповідно до листа Держпраці від 05.10.2017 року було надано методичну допомогу щодо попередження виробничого травматизму та дотримання вимог безпеки під час експлуатації котельні. Було звернено увагу на питання виведення котельні з приміщення закладу, професійного добору та кваліфікації операторів котельні, проведення технічних оглядів та експертного обстеження котлів, належного рівня електробезпеки, наявності експлуатаційної документації та наявності документів дозвільного характеру.
Закрыть